Raktų Gamyba Vilniuje - RaktuGamyba

Raktų Gamyba Vilniuje

Kompanija Leola - Jūsų svarbiausias spynų remonto pagalbininkas Vilniuje. Mes pripratome dirbti sąžiningai, todėl Jums neteks pergyventi dėl teikiamų paslaugų kokybės.

Be spynų remonto ir keitimo, savo klientams mes siūlome tokia paslaugą kaip raktų gamyba bet kokios klasės ar markės automobiliams. Jeigu Jūs pametetė raktą nuo savo automobilio, ar Jums reikalingas rakto dublikatas tiesiog paskambinkite mums ir mes atliksime būtinus darbus per kelias valandas! Butų, namų ir seifų raktų gamyba taip pat mūsų darbas!

Čipuotų raktų gamyba

Jeigu Jūs esate šiuolaikinio automobilio savininkas, tai jis tikriausiai turi šiuolaikinę apsaugos sistemą, kuri šį karta veikia prieš Jus. Tuo atveju jei jūsų automibilis turi seno pavyzdžio spyną, tai su šią problema gali susitverkyti pirma pasitaikiusi kompanija. Tačiau šiuolaikiniai automobiliai reikalauja platesnių sprendimų, kuriuos parinkti sugebės ne bet kokia organizacija. Elektroninės ar čipinės spynos reikalauja pastovių kodų keitimų, kas garantuoja pilną mašinos saugumą jei bus bandoma ją pavogti. Jeigu Jūsų transportas turi čipinę spyną, mes pritaikysime pačias naujausias technologijas, kad atidaryti duris, taip pat galime pagaminti raktą kuris bus pilnai identiškas Jūsų raktui.

Čipiniai namų,seifų ar butų raktai, taip pat turi sudėtinga sistemą, kuri reikalauja operatyvaus, patyrusių meistrų įsikišimo.

Dublikatinių raktų gamyba – greitiai ir nebrangiai

Kompanija Leola yra rinkos lyderė, spynų remonto ir keitimo srityje, šalyje, todėl kreipdamiesi į mus, Jūs busite įsitikine geriausiu aptarnavimu.

Pasinaudokite mūsų paslauga raktų gamyba!

Mūsų privalumai

Rūpestis

Pensininkams ir studentams suteikiame 15% nuolaidą visoms paslaugoms

Visą parą

Dirbame visą parą. Skambinkite bet kuriuo metu!

Nuolaida

Po spynos atrakinimo - nuolaida naujos spynos įstatymui iki 50%

Patirtis

Daugiau kaip 30000 atrakintų spynų

Pasitikėjimas

Šiame versle virš 20 metų

Greitis

Vidutinis atrakinimo laikas 20 minučių

Neišeikite!

Skambinkite tiesiog dabar! Jūs gausite nuolaidą 10% visoms paslaugoms.

Skambinkite!

+370 618 88811

×