Spynų Atrakinimas Vilniuje - RaktuGamyba

Spynų Atrakinimas Vilniuje

 

Neretai nutinka tokia situacija, kai automobilio savininkas neišsiemęs rakto iš užvedimo sistemos, išėjo minutei ir užtrenkė duris. Taip pat šalčio metu durys gali užstrigti ir kai Jūs susiruošite kur nors važiuoti savo automobiliu, pastebėsite, kad patekti i saloną neimanoma. Su buto durimis gali nutikti panaši situacija. O ką daryti jeigu skubiai pinigų ar dokumentų, kurie guli uždarytame, sulaužytame seife? Jeigu Jums reikalingas avarinis spynų atrakinimas – Įmonė Leola, kuri randasi Vilniuje, visada pasiruošusi padėti.

Avarinis spynų atidarymas. Kiek sunkus procesas?

Duota problem.a kelia susirūpinimą automobilių savininkui ir nekilnojamam turtui bet kuriame mūsų šalies mieste. Esmė tame, kad net šiuolaikines spynų sistemas atidaryti be profesionalo pagalbos beveik nėra šansų.Daryti tai pačiam pakankamai pavojinga, juk Jūs rizikiuojate sulaužyti spyną, kas suteiks darg finansinių ir laiko sunkumų dėl naujos blokuojančios sistemos. Jeigu buto ar namo durys neatsidaro be svetimų pagalbos, jų liesti nepatartina iki specialistų atvykimo.Pasinaudokite mūsų paslauga - avarinis spynų atidarymas!

Mūsų meistrai automobilių avarinį spynų atidarymą atlieka greitiai ir kokybiškai, o kreiptis pagalbos Jūs galesite bet kuriuo paros metu. Mes naudojame slaptus laužtuvėlius, kurių negalima įsigyti prekybos centruose ir kurie yra uždrausti bendram naudojimuisi. Šie instrumentai gali atidaryti automobilį, butą ar seifą per pora minučių, nepadarant jokios žalos.

Užsisakykite pas mus paslaugą avarinis spynų atidarimas!

Mūsų privalumai

Rūpestis

Pensininkams ir studentams suteikiame 15% nuolaidą visoms paslaugoms

Visą parą

Dirbame visą parą. Skambinkite bet kuriuo metu!

Nuolaida

Po spynos atrakinimo - nuolaida naujos spynos įstatymui iki 50%

Patirtis

Daugiau kaip 30000 atrakintų spynų

Pasitikėjimas

Šiame versle virš 20 metų

Greitis

Vidutinis atrakinimo laikas 20 minučių

Neišeikite!

Skambinkite tiesiog dabar! Jūs gausite nuolaidą 10% visoms paslaugoms.

Skambinkite!

+370 618 88811

×