Spynų Taisymas Vilniuje - RaktuGamyba

Spynų Taisymas Vilniuje

Kompanija LEOLA randasi Vilniuje ir siūlo didelį kiekį remonto paslaugų, susijusių su bet kokiomis automobilio spynomis, net su pačiom sunkiausiom sistemom, taip pat namų, butų ir seifų spynų. Rinkoje mes esame jau dvidešimt du metus ir pasiruošę padėti klientams bet kuriuo paros metu.

Durų ir seifų spynų remontas

Spynų remontą mes atliekame kiek galima greičiau, suteikdami klientam garantiją, dėka to Jūs visada būsite tikri, kad suteikiame aukštos kokybės paslaugas. Be spynų keitimų mes taip pat atliekame jų perprogramavimą, dėl kurio Jums neteks keisti asmeninio autotransporto ar buto apsauginio įrenginio. Sulūžus kodinei seifo spynai mūsų meistrai išspręs šią problemą – užteks tik susisiekti su vadybininku, internete nurodytais kontaktais.

Užvedimo spynų remontas

Be veikiančios užvedimo spynos Jūs negalėsite užvesti savo automobilio. Duotas mazgas yra svarbiausia automobilio užvedimo sistema, todėl reikia atkreipti ypatinga dėmėsį į jos veikimą. Užvedimo spyna gali sugesti bandant pavogti Jūsu automobilį ar netinkamai naudojant sistemą. Mes remontuojame arba keičiame bet kurios automobilių klasės užvedimo spynas, o susisiekę su mumis Jūs visada būsite užtikrinti geriausiu Jūsų automobilio aptarnavimu.

Užsisakykite pas mus spynų remonto paslaugą!

Mūsų privalumai

Rūpestis

Pensininkams ir studentams suteikiame 15% nuolaidą visoms paslaugoms

Visą parą

Dirbame visą parą. Skambinkite bet kuriuo metu!

Nuolaida

Po spynos atrakinimo - nuolaida naujos spynos įstatymui iki 50%

Patirtis

Daugiau kaip 30000 atrakintų spynų

Pasitikėjimas

Šiame versle virš 20 metų

Greitis

Vidutinis atrakinimo laikas 20 minučių

Neišeikite!

Skambinkite tiesiog dabar! Jūs gausite nuolaidą 10% visoms paslaugoms.

Skambinkite!

+370 618 88811

×