MYGTUKŲ, BATERIJŲ, KORPUSŲ KEITIMAS - RaktuGamyba

SPYNŲ
TAISYMAS

SPYNŲ
ATRAKINIMAS

RAKTŲ GAMYBA

SPYNŲ
KEITIMAS

RAKTŲ GAMYBA, SPYNŲ KEITIMAS, SPYNŲ TAISYMAS Vilniuje

Bet kuris automobilio ar buto savininkas žino, kad spynos sugenda pačiu netinkamiausiu momentu. Mūsų kompanija virš dvidešimties metų padeda klientams Vilniuje atrakinti užstrigusias spynas, pakeisti naujomis ir taip toliau. Mes taip pat pasiruošę padėti sugedus seifinio tipo spynai. Mūsų meistrai puikiai susitvarko net su pačiomis sudėtingiausiomis užduotimis.

Deja, tiek eilinių tiek ir prabangių automobilių modeliai neapsaugoti nuo spynų gedimo.Ryte ,ruošdamesi į darbą Jūs galite pastebėti ,kad raktas nerakina spynos.Ką daryti tokiu atveju?

Patikėkite spynų remontą kompanijai LEOLA!

Labai nemaloni situacija ,kai Jūs netyčia užtrenkiat duris, o raktai lieka viduje.Be abejo Jūs pabandysite išspręsti šią problemą patys, tačiau to daryti kategoriškai negalima. Bandydami atidaryti duris patys Jūs tikrai sugadinsite mechanizmą ir po to reikės keisti spyną. Dėl to turėsite nenumatytų išlaidų. Bet, jeigu Jūs iškviesite mūsų specialistą sudetinga problema bus išspresta per keletą minučių!

Mūsų kompanijoje dirba patyrę ir atsakingi meistrai galintys pašalinti bet kokį spynos gedimą ir sutaupyti Jūsų pinigus, nervusir laiką. Mes dirbam visą parą, todėl Jūs galėsite iškviesti specialistą bet kuriuo paros laiku.

Raktų gamyba

Jums reikalingas automobilio, namo, seifo ar buto rakto dublikatas? Mes Jums mielai padesime! Paskambinkite mūsų specialistams ir po kelių valandų gausite naują raktą idealiai tinkantį Jūsų spynai. Mes gaminame raktus visiems uropietiškiems, amerikietiškiems, japoniškiems ir korėjietiškiems automobiliams. Taip pat mes gaminame raktus įvairiausioms namų ar butų spynoms.

Spynų perkodavimas

Jeigu Jūs pametėt raktus ir bijote, kad jie pateko į rankas negeriems žmonėms, tai mes mielai perkoduosime Jūsų spynas. Tai padės apsaugoti Jūsų automobilį ar butą. Perkoduojant spyna gauna naują raktą.

Mes suteikiame klientams garantiją visoms paslaugoms ir garantuojame kokybišką aptarnavimą. Nuolaidos pastoviems klientams ir darbų atlikimo mobilumas – tai kompanija LEOLA!

Užsisakykite pas mus spynų pekodavimo paslaugą!

Viena iš pagrindinių problemų, su kuria susiduria signalizacijos pultelių konstruktoriai – rasti kompromisą tarp maitinimo elemento gyvavimo trukmės ir ryšio nuotolio. Ryšio nuotolį lemia siųstuvo galia ir ramybės srovė jam veikiant budėjimo režimu, kai mygtukai nepaspaudžiami.

Automobilių apsaugos signalizacijos pulteliai yra nedideli, todėl maitinimo elementas dažniausiai būna didžiausia dalis jo viduje. Šie elementai dažniau vadinami plačiai paplitusiu žodžiu „baterija“.

Dar visai neseniai pultelių maitinimo elementų pasirinkimas nebuvo toks didelis. Tai buvo du gerai žinomi maitinimo elementai А23 ir А27, su 12 voltų baterija. Jų galios atsarga buvo nedidelė, elemento A27 – 20–40 mA/val., šiek tiek didesnio А23 – 40–60 mA/val.

Kone visi automobilių apsaugos signalizacijos prietaisų pulteliai, gaminti paskutiniajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje, atkartojo šių didelių elementų formą, kurios negalėjo paslėpti nė dizaino sprendimai. Dalykas tas, kad dar visai neseniai nebuvo nei integrinių koderių, patikimai veikiančių su mažesne kaip 5 voltų įtampa, nei galimybės sukurti efektyvų siųstuvą, veikiantį su žema maitinimo įtampa. Plėtojantis mobiliajai telefonijai ir įvairių nuotoliniu būdu valdomų prietaisų rinkai situacija pasikeitė, mikroelektronikos gamintojai pateikė rinkai daugybę integrinių žemosios įtampos prietaisų sprendimų. Dabar yra ir procesorių, ir integrinių koderių, veikiančių su įtampa, ne mažesne kaip 2 voltai.

Galima nesunkiai sukonstruoti ir gana stiprų siųstuvą panaudojus integrinį stiprintuvą, kuris būdavo senesniuose mobiliųjų telefonų modeliuose. Kuriant šiuolaikiškus pultelius dabar yra galimybė panaudoti diskines ličio baterijas, kurios anksčiau buvo įtaisomos rankiniuose laikrodžiuose ir kituose mažuose prietaisuose. Šių maitinimo elementų talpa kone dešimt kartų didesnė negu 12 voltų baterijų: A27 talpa – 25 mA/val., o CR2032 – 210 mA/val. Kartu diskinis elementas yra mažesnis, o jo impulsinė įkrovos geba – gerokai didesnė. Be to, ličio elemento savaiminės iškrovos srovė daug kartų mažesnė.

Dabar paskaičiuokime: „vidutinio“ pultelio su integriniu koderiu HCS300 ramybės srovė yra apie 1 mkA, o srovė, reikalinga koderiui ir siųstuvui esant paspaustam mygtukui – 7–10 mA/val. Vadinasi, pultelis su 12 voltų А27 tipo baterija, esant vidutiniam naudojimo režimui, kai mygtukas paspaudžiamas 10 kartų per dieną ir laikomas paspaustas maždaug 1 sekundę, turi laikyti iš viso 6–9 mėnesius, bet dažniausiai ji laiko ne ilgiau kaip 3–4 mėnesius, arba dvi valandas, laikant paspaustą mygtuką. Įdėjus ličio elementą pultelis veiks kelerius metus, arba keliasdešimt valandų esant paspaustam mygtukui.

Keisti bateriją dažniau nei vieną kartą per metus niekas nemėgsta, be to, kad ir kur nešiotumėtės automobilio raktu su pulteliu, tikėtina, kad mygtukas bus paspaustas ir netyčia – kišenėje, rankinėje, dėl to sutrumpėja realus maitinimo elemento naudojimo laikas. Stovėti prie automobilio su „nebegyvu“ pulteliu – nelinksma perspektyva, todėl yra žmonių, pasimokiusių iš savo patirties ir dabar laikančių piniginėje atsarginę pultelio bateriją.

Ličio baterijos brangesnės, tačiau jei įmanoma rinktis, mes patariame įsigyti pultelį su ličio elementu. Kita vertus, reikia žiūrėti ir jo matmenų. Dėl gamintojų siekio dar labiau sumažinti pultelio matmenis kyla pavojus itin minimizuoti baterijos matmenis ir talpą; nors tokie pulteliai veikia su ličio baterijomis, tačiau jos skirtos rankiniams laikrodžiams. Tokių mažų maitinimo elementų talpa yra ne didesnė kaip pirmiau „išpeiktų“ 12 voltų baterijų. Bet kokiu atveju visada reikia įvertinti baterijos, esančios patikusiame pultelyje, talpą.

Yra dar viena „tradicinė“ problema – tai maitinimo elementų deklaruotų ir realių verčių neatitiktis, arba gudrus manipuliavimas duomenimis, kurio dažnai imasi nežinomi gamintojai. Padirbinių variantų mes nenagrinėjame, o rimti gamintojai net pačius pigiausius pultelius ir signalizacijos sistemas pateikia su tinkamais maitinimo elementais.

Toliau nurodytos standartinės 3 voltų įtampos ličio elementų, kurie dažniausiai būna automobilių pulteliuose, talpos vertės. Įvairūs gamintojai nurodo skirtingą savo gaminių talpą, tačiau iš patirties galima remtis šiais vidutiniais skaičiais:

CR1616 (16 mm skersmens, 1,6 mm aukščio) 35 mA/val.
CR2016 (20 mm skersmens, 1,6 mm aukščio) 60 mA/val.
CR2025 (20 mm skersmens, 2,5 mm aukščio) 120 mA/val.
CR2032 (20 mm skersmens, 3,2 mm aukščio) 210 mA/val.
CR2430 (24 mm skersmens, 3,0 mm aukščio) 320 mA/val.
CR2450 (20 mm skersmens, 5,0 mm aukščio) 600 mA/val.

Labai daug rūpesčių dėl baterijos kelia dvipusiai automobilių signalizacijos prietaisai, ypač nežinomų prekės ženklų. Gamintojai, siekdami sumažinti prietaiso matmenis, taiko tokius sprendimus, kurių atveju baterija neišlaiko nė dviejų mėnesių. Tada kišenėje visada reikia turėti atsarginių elementų.

Dar sudėtingesni ir svarbesni yra inžineriniai sprendimai, susiję su pačių pultelių energijos vartojimu. Superheterodininiai siųstuvai, kurių pasyviųjų elementų masė ir kiti seniai atgyvenę sprendimai iš tų laikų, kai buvo išrastas radijas, tiesiog ryte suryja bet kurios, net pačios brangiausios ir talpiausios „Durachell“ ar „Energizer“ baterijos energiją. Tarsi nebūtų šiuolaikiškų integrinių transiverių, nėra galimybės nuskaityti eterį su 1/100 ar didesne skvarba, kad gaviklio nereikėtų jungti nuolatos.

Sprendimai, kuriuos mūsų įmonė taiko savo dvipusės signalizacijos prietaisuose, leidžia įjungti šiuolaikišką ekonomišką integrinį transiverį vos 1–2 milisekundėms, o pauzė iki kito sužadinimo bus kelios sekundės. Tad galimo pavojaus signalas trunka ne ilgiau kaip pora sekundžių ir pultelyje esančios baterijos energija maksimaliai taupoma.

Tiesa, kiek dažniau tenka siųsti į eterį signalus „viskas ramu“, tačiau jie sklinda iš automobilio. Energijos taupymo požiūriu pultelio baterijai nesvarbu, kaip dažnai turi „atsibusti“ automobilyje esantis pranešimo kanalo siųstuvas. O ten įtaisyta gana didelė „baterija“ (akumuliatorius) po variklio dangčiu, jos įkrova – 55, o kartais ir 100 A/val., tad iškrauti ją su tokiu energijos vartotoju beveik neįmanoma. Beje, yra tokių automobilio signalizacijos sistemų, kurios ir ramybės būsenoje išeikvoja tiek daug energijos, kad per kelias savaites išsikrauna tinkamai veikiantis net stovinčio automobilio akumuliatorius. Tačiau tai netaikytina automobilių pultelių energijos vartojimui.

Dažniausiai baterijos, įeinančios į automobilio signalizacijos pultelio komplektą, yra visai tinkamos, jos nebrangios, tačiau nedidelės talpos. Rekomenduojame pakeisti šias baterijas, sulaukus, kol visiškai išsikraus, maksimalios talpos baterijomis, pagamintomis žinomų gamintojų. O iki to laiko vežiotis automobilio daiktadėžėje atsarginę bateriją.

Baterijos tipas paprastai būna nurodytas užpakalinėje pultelio pusėje, taip daro bent jau save ir savo gaminių pirkėjus gerbiantys gamintojai.

Užsisakykite skambutį atgal

Neišeikite!

Skambinkite tiesiog dabar! Jūs gausite nuolaidą 10% visoms paslaugoms.

Skambinkite!

+370 618 88811

×